Cumartesi, Ocak 19, 2019

Platzhalter roof5

 

Arama-2

Langfristige Artikel

Box Link

Events

 PANO

 

 

 

 Zonema de Domane ma

 

   
   
   
   

  

Dersimzaza.com'dan kısa bir açıklama

Facebook'ta sitemizin ismi ile benzerlik taşıyan bazı sayfalar görülmektedir. Bu sayfaların sitemizle hiç bir ilgisi yoktur. Sitemizin www.dersimzaza.com adresi dışında internet üzerinde herhangi bir hesabı ya da sayfası bulunmamaktadır.

Kamuoyunun dikkatine sunulur.

Dersimzaza.com

 


 

Bu sadece alçaklığın değil, çukurlaşmanın fotoğrafıdır

 

Bu sadece alçaklığın değil, çukurlaşmanın fotoğrafıdır

 

EFRİN-İşgalci Türk devleti ve faşist başkanı Erdoğan’ın Efrin’de ortaya çıkardığı fotoğraflar, görüntüler ahlaksızlığın da sınırlarını zorluyor.

Efrin’e dönük işgal ve soykırım saldırılarının ilk gününden beri yüzlerce sivil insanı katletmeyi kendisine marifet bilen Erdoğan’ın askerlerinin sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraf bir insanın ne düzeyde alçalabileceğinin değil, ne düzeyde çukurlaşabileceğinin fotoğrafı oluyor.

Erdoğan’ın askeri; aracıyla birlikte yaktığı sivilleri kendisine selfie aracı yaparken aynı zamanda ne düzeyde alçaldıklarını da resmetmiş oluyor. Oysa çukurlaşan bu zihniyet sahibinin kendisine arka plan yaptığı bir çiçek, bir doğal güzellik değil.

Erdoğan bu askerinin arka fon olarak kullandığı fotoğraf, kendileri tarafından katledilmiş, yakılmış savunmasız bir insanın köle dönmüş bedenidir.

Bütün dünyaya kendisini özgürlük havarisi gibi gösteren ama her karede ahlaksızlığını ispatlayan Erdoğan ve askerlerinin alçaklığı da bir mertebe olarak geride bırakıp çukurlaştıklarının son resmidiri bu.

 

Leave your comments

0
terms and condition.
  • No comments found