Cumartesi, May 25, 2019

Platzhalter roof5

 

Arama-2

Langfristige Artikel

Box Link

Events

 PANO


Katledilişinin 46. yıldönümünde İbrahim Kaypakkaya'yı saygı ile anıyoruz.


 

 

 

 Zonema de Domane ma

 

   
   
   
   

  

Dersimzaza.com'dan kısa bir açıklama

Facebook'ta sitemizin ismi ile benzerlik taşıyan bazı sayfalar görülmektedir. Bu sayfaların sitemizle hiç bir ilgisi yoktur. Sitemizin www.dersimzaza.com adresi dışında internet üzerinde herhangi bir hesabı ya da sayfası bulunmamaktadır.

Kamuoyunun dikkatine sunulur.

Dersimzaza.com

 


 

'T A M A M' Twitter'da dünya birincisi

 

'T A M A M' Twitter'da dünya birincisi

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz' mesajı sonrası 'Tamam' mesajı dünyada TT oldu.

 
Duvar / 08 Mayıs 2018

DUVAR – Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin bugünkü grup toplantısında, “Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” ifadesini kullandı. Erdoğan’ın bu açıklaması sonrası sosyal medyada üst üste mesajlar geldi.

.

Twitter’da saat 22.00 itibariyle 1 milyon “T A M A M” tweet’i atıldı. T A M A M, Türkiye ve dünya TT listesinde bir numaraya çıktı. Bu karşılık açılan “DEVAM” başlığı altında ise 282 bin paylaşım yapıldı.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den de yanıt geldi. Sosyal medya hesabı Twitter’dan İnce, “Vakit TAMAM” derken, Akşener de büyük harflerle, “TAMAM” paylaşımında bulundu. Karamollaoğlu ise, ” T A M A M İnşallah!” dedi.

HDP’nin cumhurbaşkanı adayı ve cezaevinden bulunan Selahattin Demirtaş’ın mesajı da paylaşıldı. Demirtaş’ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Ketılda arıza vardı, onun için geciktim. T A M A M” ifadelerine yer verildi.

Galatasaray’ın efsane isimlerinden Cevad Prekazi de “T A M A M” tweeti atan isimler arasındaydı.

Leave your comments

0
terms and condition.
  • No comments found