Cumartesi, Şubat 23, 2019

Platzhalter roof5

 

Arama-2

Langfristige Artikel

Box Link

Events

 PANO

 

 

 

 Zonema de Domane ma

 

   
   
   
   

  

Dersimzaza.com'dan kısa bir açıklama

Facebook'ta sitemizin ismi ile benzerlik taşıyan bazı sayfalar görülmektedir. Bu sayfaların sitemizle hiç bir ilgisi yoktur. Sitemizin www.dersimzaza.com adresi dışında internet üzerinde herhangi bir hesabı ya da sayfası bulunmamaktadır.

Kamuoyunun dikkatine sunulur.

Dersimzaza.com

 


 

Demirtaş'tan WhatsApp çağrısı: Bu mesajı en az 100 kişiye gönderebilsen...

 

Demirtaş'tan WhatsApp çağrısı: Bu mesajı en az 100 kişiye gönderebilsen...

 

MA / 15:45 1 Haziran 2018

 

HABER MERKEZİ - Seçim çalışmasını tutuklu bulunduğu cezaevinden yürüten HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş el yazısıyla gönderdiği mektubunda, "Bu mesajı en az 100 kişiye gönderebilsen ne güzel olur. Biliyorsun ketılım çalışmıyor" notunu düştü.

 
HDP’nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, tutuklu bulunduğu Edirne F Tipi Cezaevi’nden avukatları aracılığıyla bir mektup gönderdi. Kendi el yazısıyla kaleme aldığı mektuba “Merhaba değerli arkadaşım” diye başlayan Demirtaş, “Biliyorsunuz cezaevinden ketıl ile twit atabiliyorum ama Whatsapp ketılda çalışmıyor. Bu nedenle mesajımı size el yazımla atıyorum” dedi.
 
Demirtaş’ın mektubu şöyle: 
 
“Merhaba değerli arkadaşım!
 
Biliyorsunuz c.evinden ketil ile twit atabiliyorum ama whatsapp ketil da çalışmıyor. Bu nedenle mesajı size el yazımla atıyorum. 
 
Sizden küçük bir ricam olacak; merkez medyanın HDP’ye kapalı olduğu, sosyal medyanın da ancak bir yere kadar etkili olduğu gerçeğinden hareketle her birinizin aktif olarak seçim çalışmalarına katılmanızı diliyorum. 
 
Özellikle bizimle ilgili ön yargılı veya kaygılı olan her yurttaşımıza ulaşarak barışa, demokrasiye ve birlikte yaşama dair politikalarımızı, bu konudaki samimiyetimizi ısrarla anlatmanızı umuyorum. 
 
Doha güzel yarınlar için neden bir oyun HDP’ye, bir oyun da Demirtaş’a verilmesi gerektiğini sabırla anlatıp en az üç kişiyi ikna edebileceğinize inanıyorum. Bu konuda size güveniyorum çünkü sesim de nefesim de sizsiniz.
 
Bu vesileyle mübarek Ramazan’ın hayırlara vesile olmasını diliyor size özel selam, sevgilerimiz gönderiyorum. 
 
Not: Bu mesajı en az 100 kişiye gönderebilsen ne güzel olur. Biliyorsun ketılım çalışmıyor. 
 
Selahattin Demirtaş”

Leave your comments

0
terms and condition.
  • No comments found